Hukuki Boyutlarıyla E-ticaret Eğitimi

T-soft Plaza’da T-soft ve Bumerang Akademi işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz E-ticaret Hukuku eğitimi 23 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşti.

e-ticaret hukuku eğitimi
E-ticaret Hukuku Eğitiminden Bir Kare

Kendi adıma ve katılımcılardan aldığım geri bildirimlere dayanarak çok verimli bir eğitim olduğunu söyleyebilirim. Tümü e-ticaret sektöründe aktif faaliyet gösteren e-ticaret sitesi sahipleri olan katılımcılar karşılaştıkları sorunlar ile ilgili görüşleri ve birbirinden önemli sorularıyla eğitime büyük katkılar sundular.

4 saat süren bu eğitimin neticesinde bir kez daha gördüm ki E-ticaret hukuku adına söylememiz gereken çok söz ve paylaşmamız gereken çok bilgi var. Bu sebeple hazırladığım sunumu fayda yaratması ve çalışma süreçlerinize ışık tutması adına siz takipçilerimle de paylaşmak istedim.

Fayda sağlamasını ümit ediyorum.

Eticaret Hukuku’nu mesafeli sözleşmeler kapsamında detaylarıyla ele alan E-ticarette Satış Süreçlerine İlişkin Hukuki Sorumluluklar yazımızı bu linke, Instagram’dan yapılan e-ticaretin hukuki boyutunu anlatan Instagram’da Satış Yasal mı yazımı bu linke tıklayarak okuyabilirsiniz.